Over ons

Medewerkers

De Werkgeversvereniging Zuid-Holland Zuid wordt ondersteund door de volgende bureaumedewerkers: 

Aart Lodder - Arbeidsmarktonderzoeker

Tel: 06 12 808 508
E-mail: a.lodder@zorgenwelzijnzhz.nl

 

Annelies Harmsen - Projectassistent

Tel: 06 14 300 852
E-mail: a.harmsen@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Annelies Harmsen - Projectassistent

 

Felie Verpalen - Projectleider

Tel: 06 14 300 953
E-mail: f.verpalen@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Felie Verpalen

Linde van Balen - Strategisch beleidsadviseur

Tel: 06 82 753 365
E-mail: l.van.balen@zorgenwelzijnzhz.nl

Bezoek de LinkedIn pagina van Linde van Balen - Strategisch beleidsadviseur

Luuk van Dijk - Programmamanager

Tel: 06 14 300 953
E-mail: l.van.dijk@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Felie Verpalen

Lydia van Baak - Directeur-Bestuurder

Tel: 06 41 599 483
E-mail: l.van.baak@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Lydia van Baak

Robin Haksteeg - Projectleider

Tel: 06 14 300 943
E-mail: r.haksteeg@zorgenwelzijnzhz.nl

Bezoek de LinkedIn pagina van Robin Haksteeg - Projectleider

Sanne Palm - Senior adviseur Regioteam Werken in de Zorg

Tel: 06 21 160 337
E-mail: s.palm@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Sanne Palm - Senior adviseur regioteam Werken in de Zorg

Suzanne Righart van Gelder - Communicatie medewerker

Tel: 06 14 300 861
E-mail: s.righart.van.gelder@zorgenwelzijnzhz.nl

Bezoek de LinkedIn pagina van Suzanne Righart van Gelder - Communicatiemedewerker

Deel op Facebook
Deel op Twitter
Deel op LinkedIn

Nieuws

26-11-2020 - Extra handen voor de zorg start Vodcast serie 'Anders kijken, anders doen'

19-11-2020 - Arbeidsmarktrapportage Facts & Figures 2020 beschikbaar!

18-11-2020 - Nieuwsbrief november 2020

Meer nieuws...

Agenda

27-11-2020
Sterk in je werk week - 23 t/m 27 november 2020

03-12-2020, 09:00 - 11:00
Opleidersnetwerkoverleg

10-12-2020, 00:00 - 00:00
P&O netwerkoverleg

Meer agenda...

Overzicht van onze laatste 5 nieuwsbrieven:

18-11-2020 - Nieuwsbrief november 2020

23-09-2020 - Nieuwsbrief september 2020

16-07-2020 - Halfjaarverslag eerste helft 2020

26-06-2020 - Nieuwsbrief juni 2020

16-04-2020 - Nieuwsbrief april 2020, corona special

Meer nieuwsbrieven...

Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn
Zuid-Holland Zuid

 

De Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn Zuid-Holland Zuid verbindt, faciliteert, jaagt aan en verrast werkgevers op het gebied van arbeidsmarktvraagstukken in de breedste zin, waarbij continuïteit en samenwerking de belangrijkste uitgangspunten zijn. 

home

actueel

nieuwsbrieven

over ons

onze leden

samenwerkingen

lid worden

contact

sitemap



Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op Facebook
Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op LinkedIn
Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op Twitter