Over ons

Medewerkers

De Werkgeversvereniging Zuid-Holland Zuid wordt ondersteund door zes bureaumedewerkers: 

Aniek van der Meulen Bosma - Arbeidsmarktonderzoeker

Tel: 06 14 300 852
E-mail: aniek@zorgenwelzijnzhz.nl

Bezoek de LinkedIn pagina van Aniek van der Meulen Bosma - Arbeidsmarktonderzoeker

Felie Verpalen - Projectleider

Tel: 06 14 300 953
E-mail: f.verpalen@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Felie Verpalen - Projectleider

Jan Willem Jongebreur - Projectleider

Tel: 06 23 398 820
E-mail: j.w.jongebreur@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Jan Willem Jongebreur - Projectleider

Lydia van Baak - Directeur

Tel: 06 41 599 483
E-mail: l.van.baak@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Lydia van Baak - Directeur

Robin Haksteeg - Projectleider

Tel: 06 14 300 943
E-mail: r.haksteeg@zorgenwelzijnzhz.nl

Bezoek de LinkedIn pagina van Robin Haksteeg - Projectleider

Suzanne Righart van Gelder - Communicatiemedewerker

Tel: 06 14 300 861
E-mail: suzanne@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Suzanne Righart van Gelder - Communicatiemedewerker

Deel op Facebook
Deel op Twitter
Deel op LinkedIn

Nieuws

30-08-2019 - Een nieuwe stap na 30 jaar

27-08-2019 - Medewerkers op de eerste plaats met Stap op één

13-08-2019 - Gezocht: jonge ambassadeurs van de zorg

Meer nieuws...

Agenda

16-09-2019
Inspiratiesessie netwerk Vitaal en Veerkrachtig

16-09-2019
Week van de loopbaan - 16 t/m 20 september

19-09-2019, 09:00 - 11:00
Opleidersnetwerk

Meer agenda...

Overzicht van onze laatste 5 nieuwsbrieven:

Nieuwsflits-juli-2019

Nieuwsflits-mei-2019

Nieuwsflits-april-2019

Nieuwsflits-maart-2019-Week-van-Zorg-en-Welzijn-special

Nieuwsflits-februari-2019

Meer nieuwsbrieven...

Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op Facebook
Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op LinkedIn
Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op Twitter

Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn Zuid-Holland Zuid

Mail ons of neem rechtstreeks contact met onze collega's op.

sitemap