Over ons

Medewerkers

De Werkgeversvereniging Zuid-Holland Zuid wordt ondersteund door de volgende bureaumedewerkers: 

Aart Lodder - Arbeidsmarktonderzoeker

Tel: 06 48 346 548
E-mail: a.lodder@regioplus.nl

 

Annelies Harmsen - Projectassistent

Tel: 06 14 300 852
E-mail: a.harmsen@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Annelies Harmsen - Projectassistent

 

Felie van der Geer-Verpalen - Projectleider

Tel: 06 14 300 953
E-mail: f.verpalen@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Felie Verpalen

Hanneke Visser - Projectleider

Tel: 06 43 078 161
E-mail: h.visser@zorgenwelzijnzhz.nl

 

Linde van Balen - Strategisch beleidsadviseur

Tel: 06 82 753 365
E-mail: l.van.balen@zorgenwelzijnzhz.nl

Bezoek de LinkedIn pagina van Linde van Balen - Strategisch beleidsadviseur

Robin Haksteeg - Projectleider

Tel: 06 14 300 943
E-mail: r.haksteeg@zorgenwelzijnzhz.nl

Bezoek de LinkedIn pagina van Robin Haksteeg - Projectleider

Sanne Palm - Senior adviseur Regioteam Werken in de Zorg

Tel: 06 21 160 337
E-mail: s.palm@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Sanne Palm - Senior adviseur regioteam Werken in de Zorg

Suzanne Righart van Gelder - Communicatie medewerker

Tel: 06 14 300 861
E-mail: s.righart.van.gelder@zorgenwelzijnzhz.nl

Bezoek de LinkedIn pagina van Suzanne Righart van Gelder - Communicatiemedewerker

Wardy Doosje - Bestuurder

Tel: 06 21 293 131

E-mail: w.doosje@zorgenwelzijnzhz.nl 

 

Deel op Facebook
Deel op Twitter
Deel op LinkedIn

Nieuws

23-12-2021 - Subsidieregeling Praktijkleren in de derde leerweg

22-12-2021 - Halfjaarverslag tweede helft 2021

20-12-2021 - Vacature: Projectleider arbeidsmarktvraagstukken Zorg en Welzijn (32 - 36 uur p/w)

Meer nieuws...

Agenda

25-01-2022, 10:00 - 11:30
Inspiratiesessie rondom datagedreven HR (door PFZW)

01-02-2022, 00:00 - 00:00
Training procesbegeleider (1-daagse)

08-03-2022, 09:00 - 10:30
Opleidersnetwerkoverleg

Meer agenda...

Overzicht van onze laatste 5 nieuwsbrieven:

22-12-2021 - Halfjaarverslag tweede helft 2021

03-12-2021 - Publicatie Instroom en Opleiden - november 2021

18-11-2021 - Nieuwsbrief november 2021

13-10-2021 - Nieuwsbrief oktober 2021

14-07-2021 - Halfjaarverslag eerste helft 2021

Meer nieuwsbrieven...

Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn
Zuid-Holland Zuid

 

De Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn Zuid-Holland Zuid verbindt, faciliteert, jaagt aan en verrast werkgevers op het gebied van arbeidsmarktvraagstukken in de breedste zin, waarbij continuïteit en samenwerking de belangrijkste uitgangspunten zijn. 

home

actueel

agenda

nieuwsbrieven

over ons

onze leden

samenwerkingen

lid worden

contact

sitemap



Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op Facebook
Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op LinkedIn
Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op Twitter