Over ons

Medewerkers

De Werkgeversvereniging Zuid-Holland Zuid wordt ondersteund door de volgende bureaumedewerkers: 

Annelies Harmsen - Projectassistent

Tel: 06 14 300 852
E-mail: a.harmsen@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Annelies Harmsen - Projectassistent

 

Felie Verpalen - Projectleider

Tel: 06 14 300 953
E-mail: f.verpalen@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Felie Verpalen

Lydia van Baak - Directeur-Bestuurder

Tel: 06 41 599 483
E-mail: l.van.baak@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Lydia van Baak

Robin Haksteeg - Projectleider

Tel: 06 14 300 943
E-mail: r.haksteeg@zorgenwelzijnzhz.nl

Bezoek de LinkedIn pagina van Robin Haksteeg - Projectleider

Sanne Palm - Senior adviseur Regioteam Werken in de Zorg

Tel: 06 21 160 337
E-mail: s.palm@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Sanne Palm - Senior adviseur regioteam Werken in de Zorg

Suzanne Righart van Gelder - Communicatie medewerker

Tel: 06 14 300 861
E-mail: s.righart.van.gelder@zorgenwelzijnzhz.nl

Bezoek de LinkedIn pagina van Suzanne Righart van Gelder - Communicatiemedewerker

Deel op Facebook
Deel op Twitter
Deel op LinkedIn

Nieuws

04-07-2020 - Jaarcongres 'HRM in de Zorg' op 22 september

02-07-2020 Webinar 'Van personeelsverloop naar verlooppreventie' op 8 juli

26-06-2020 - Nieuwsbrief juni 2020

Meer nieuws...

Agenda

19-09-2020
Week van de Loopbaan - 14 t/m 19 september

22-09-2020
P&O netwerk

29-09-2020, 09:00 - 11:00
Opleidersnetwerk

Meer agenda...

Overzicht van onze laatste 5 nieuwsbrieven:

26-06-2020 - Nieuwsbrief juni 2020

16-04-2020 - Nieuwsbrief april 2020, corona special

Nieuwsflits-corona-mrt-2020

Nieuwsflits-mrt-2020

Nieuwsflits-jan-2020

Meer nieuwsbrieven...

Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op Facebook
Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op LinkedIn
Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op Twitter

Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn Zuid-Holland Zuid

Mail ons of neem rechtstreeks contact met onze collega's op.

sitemap