Over ons

Medewerkers

De Werkgeversvereniging Zuid-Holland Zuid wordt ondersteund door zes bureaumedewerkers: 

Aniek van der Meulen Bosma - Arbeidsmarktonderzoeker

Tel: 06 14 300 852
E-mail: aniek@zorgenwelzijnzhz.nl

Bezoek de LinkedIn pagina van Aniek van der Meulen Bosma - Arbeidsmarktonderzoeker

Felie Verpalen - Projectleider

Tel: 06 14 300 953
E-mail: f.verpalen@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Felie Verpalen - Projectleider

Jan Willem Jongebreur - Projectleider

Tel: 06 23 398 820
E-mail: j.w.jongebreur@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Jan Willem Jongebreur - Projectleider

Lydia van Baak - Directeur

Tel: 06 41 599 483
E-mail: l.van.baak@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Lydia van Baak - Directeur

Robin Haksteeg - Projectleider

Tel: 06 14 300 943
E-mail: r.haksteeg@zorgenwelzijnzhz.nl

Bezoek de LinkedIn pagina van Robin Haksteeg - Projectleider

Suzanne Righart van Gelder - Communicatiemedewerker

Tel: 06 14 300 861
E-mail: suzanne@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Suzanne Righart van Gelder - Communicatiemedewerker

Nieuws

12-04-2019 - Korting voor leden op juridisch advies!

11-04-2019 - Nieuwsflits april 2019

02-04-2019 - Factsheet Sterk in je werk

Meer nieuws...

Agenda

08-05-2019, 16:00 - 18:00
Leerwerkmarkt

23-05-2019
Baas Over Je Eigen Toekomst (BOJET) MBO job event

04-06-2019
Game on event

Meer agenda...

Overzicht van onze laatste 5 nieuwsbrieven:

Nieuwsflits-april-2019

Nieuwsflits-maart-2019-Week-van-Zorg-en-Welzijn-special

Nieuwsflits-februari-2019

Nieuwsflits-december-2018

Nieuwsflits-november-2018

Meer nieuwsbrieven...

Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op Facebook
Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op LinkedIn
Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op Twitter

Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn Zuid-Holland Zuid

Mail ons of neem rechtstreeks contact met onze collega's op.