Over ons

Medewerkers

De Werkgeversvereniging Zuid-Holland Zuid wordt ondersteund door zes bureaumedewerkers: 

Aniek van der Meulen Bosma - Arbeidsmarktonderzoeker

Tel: 06 14 300 852
E-mail: aniek@zorgenwelzijnzhz.nl

Bezoek de LinkedIn pagina van Aniek van der Meulen Bosma - Arbeidsmarktonderzoeker

Felie Verpalen - Projectleider

Tel: 06 14 300 953
E-mail: f.verpalen@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Felie Verpalen - Projectleider

Lydia van Baak - Directeur

Tel: 06 41 599 483
E-mail: l.van.baak@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Lydia van Baak - Directeur

Robin Haksteeg - Projectleider

Tel: 06 14 300 943
E-mail: r.haksteeg@zorgenwelzijnzhz.nl

Bezoek de LinkedIn pagina van Robin Haksteeg - Projectleider

Sanne Palm - Senior adviseur Regioteam Werken in de Zorg

Tel: 06 21 160 337
E-mail: s.palm@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Jan Willem Jongebreur - Projectleider

Suzanne Righart van Gelder - Communicatiemedewerker

Tel: 06 14 300 861
E-mail: suzanne@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Suzanne Righart van Gelder - Communicatiemedewerker

Deel op Facebook
Deel op Twitter
Deel op LinkedIn

Nieuws

05-12-2019 - Terugblik eerste editie van de Sterk in je werk week

2-12-2019 - STEM OP ONS: VPRO Tegenlicht - Koplopers in het thema Matchmakers in Migratie

26-11-2019 - Eerste publicatie facstheet landelijk en regionaal uitstroomonderzoek

Meer nieuws...

Overzicht van onze laatste 5 nieuwsbrieven:

Nieuwsflits-nov-2019

Nieuwsflits-okt-2019

Nieuwsflits-juli-2019

Nieuwsflits-mei-2019

Nieuwsflits-april-2019

Meer nieuwsbrieven...

Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op Facebook
Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op LinkedIn
Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op Twitter

Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn Zuid-Holland Zuid

Mail ons of neem rechtstreeks contact met onze collega's op.

sitemap