Over ons

Medewerkers

De Werkgeversvereniging Zuid-Holland Zuid wordt ondersteund door zes bureaumedewerkers: 

Aniek van der Meulen Bosma - Arbeidsmarktonderzoeker

Tel: 06 14 300 852
E-mail: aniek@zorgenwelzijnzhz.nl

Bezoek de LinkedIn pagina van Aniek van der Meulen Bosma - Arbeidsmarktonderzoeker

Felie Verpalen - Projectleider

Tel: 06 14 300 953
E-mail: f.verpalen@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Felie Verpalen - Projectleider

Jan Willem Jongebreur - Projectleider

Tel: 06 23 398 820
E-mail: j.w.jongebreur@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Jan Willem Jongebreur - Projectleider

Lydia van Baak - Directeur

Tel: 06 41 599 483
E-mail: l.van.baak@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Lydia van Baak - Directeur

Robin Haksteeg - Projectleider

Tel: 06 14 300 943
E-mail: r.haksteeg@zorgenwelzijnzhz.nl

Bezoek de LinkedIn pagina van Robin Haksteeg - Projectleider

Suzanne Righart van Gelder - Communicatiemedewerker

Tel: 06 14 300 861
E-mail: suzanne@zorgenwelzijnzhz.nl 

Bezoek de LinkedIn pagina van Suzanne Righart van Gelder - Communicatiemedewerker

Deel op Facebook
Deel op Twitter
Deel op LinkedIn

Nieuws

25-06-2019 - Nieuwe promotiefilm Sterk in je werk

20-06-2018 - Toolbox gastlessen online!

19-06-2019 - Nieuwe tool positieve gezondheid voor laaggeletterden

Meer nieuws...

Agenda

27-06-2019
Algemene ledenvergadering

27-06-2019, 16:00 - 18:00
Kennismaking School & Zorg

19-09-2019
Opleidersnetwerk

Meer agenda...

Overzicht van onze laatste 5 nieuwsbrieven:

nieuwsbrief JAN 2016 Arbeidsmarkt

Nieuwsbrief mrt 2016

Nieuwsbrief arbeidsmarkt april 2017

Nieuwsbrief arbeidsmarkt WGV ZHZ feb 2018 (2)

Nieuwsbrief Week van Zorg en Welzijn 2018

Meer nieuwsbrieven...

Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op Facebook
Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op LinkedIn
Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn op Twitter

Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn Zuid-Holland Zuid

Mail ons of neem rechtstreeks contact met onze collega's op.

sitemap